Firmowe dokumenty spędzają Ci sen z powiek? Masz dość żmudnej i czasochłonnej księgowości? Rozwiązaniem na ten problem jest program do faktur, który połączy biuro rachunkowe z Twoim biznesem. Cała dokumentacja firmowa w jednym miejscu i w zasięgu ręki, bo całość danych posiadasz w swojej aplikacji zainstalowanej w telefonie. Jak działa aplikacja do rozliczania faktur?

Program do faktur online – nie trać czasu na firmowe formalności

Wystawianie faktur i automatyczna wysyłka do księgowości za jednym kliknięciem? Tak, to możliwe! Wszystko dzięki aplikacji Taxon. Program do wystawiania faktur online to ocean korzyści w zarządzaniu firmową dokumentacją. Obieg dokumentów od teraz będzie znacznie szybszy i komfortowy. Skorzysta na tym Twoja firma i biuro rachunkowe. Prosta obsługa jest największą zaletą tego innowacyjnego narzędzia. W aplikacji znajdziesz przydatne funkcje, które ułatwią prowadzenie biznesu. Dołącz do pozostałych przedsiębiorców korzystających z darmowego generatora faktur Taxon!

W jaki sposób wygenerować fakturę? Otwórz aplikację i wpisz dane kontrahenta. Wygeneruj fakturę. Trafi ona bezpośrednio do Twojego klienta i biura rachunkowego i… gotowe! Resztę formalności spoczywa na biurze księgowym. Na końcu procesu otrzymasz tylko powiadomienie z wysokością podatku do zapłaty. Prawda, że proste?

Księgowość blisko Ciebie

Oczywiście to nie wszystkie zalety aplikacji. Jakie funkcje jeszcze zyskasz? Oprócz samego wystawiania faktur, możesz na bieżąco monitorować podatki i mieć pieczę nad tym, czy nie zalegasz z płatnościami. Dodatkowo, aplikacja Taxon, udostępniła dedykowany czat z księgowością. W razie jakichkolwiek pytań, możesz zadać je w wiadomości. Bez konieczności oczekiwania na maila lub telefon. 

Aplikacja dostępna jest na system Android i iOS, a także w wersji przeglądarkowej. Wystarczy, że pobierzesz ją z Google Play lub App Store i zalogujesz się do aplikacji. Przekonaj się jakie to proste i wypróbuj już dziś innowacyjne narzędzie dla firm!

Comments are closed.