Kielecki oddział jest skutecznym partnerem biznesowym dla Twojego biznesu. To w dużej mierze od księgowego zależy dobra optymalizacja podatkowa, pilnowanie terminów i cała obsługa kadrowo – płacowa. Współpraca na linii przedsiębiorca – biuro rachunkowe w Kielcach pozwala na wprowadzenie firmy w nowy wymiar biznesowych relacji. Dlaczego? Innowacyjne narzędzie, jakim jest aplikacja Taxon, umożliwia usprawnienie procesu przesyłania dokumentacji księgowej i stały monitoring podatków. Wszystko w jednym miejscu. 

Aplikacja do faktur niezbędna przy prowadzeniu działalności 

Biuro rachunkowe Kielce oferuje Tobie współpracę i profesjonalne usług księgowe, które zmienią postrzeganie księgowości. Dotąd kojarzyła się ona z wizytami w biurze ze stertą dokumentów księgowych. Aplikacja Taxon jest prosta, intuicyjna i bardzo użyteczna na co dzień. Jest to rozwiązanie, które posiada szereg funkcji i sprawdzi się przy prowadzeniu biznesu. Wystawiona faktura trafia automatycznie do kontrahenta i księgowej. W biurze rachunkowym sporządzana jest deklaracja i wysyłana w imieniu klienta do urzędów. Przedsiębiorca otrzymuje tylko powiadomienie na telefon o wysokości podatków do zapłacenia. 

Wypróbuj aplikację i dołącz do zadowolonych klientów

Sprawdź najważniejsze funkcje aplikacji, która dostępna jest w Google Play i AppStore, a także w wersji przeglądarkowej. Dane firmowe są w pełni bezpieczne i przechowywane w chmurze. Umożliwia to przedsiębiorcy dostęp 24/7 do zestawień firmowych przez aplikację w telefonie. Darmowy program do faktur Taxon oferuje łatwe wystawianie rachunków i faktur VAT, otrzymywanie informacji o podatkach i ZUS za każdy miesiąc, czytelny bilans Taxon i możliwość wymieniania się wiadomościami bez używania e-maili za pomocą czatu. To ocean korzyści w zarządzaniu firmową dokumentacją.

E-fakturowanie z aplikacją Taxon

Ministerstwo Finansów wprowadza swój nowy projekt – Krajowy System e-Faktur. Ma on być obowiązkowy dla przedsiębiorców od 2023 roku. Obecnie korzystać z niego można dobrowolnie. E-faktura ma być ułatwieniem dla każdego przedsiębiorcy. Zdaniem ekspertów nowy system ma usprawnić rozliczenia między firmami, ujednolicenie systemu faktur i przyspieszyć zwrot podatku VAT. To kolejny etap zmian w e-administracji.

Jednak taki system już istnieje. Jest to aplikacja Taxon, z której mogą nadal korzystać firmy i dołączyć do zadowolonych usługami klientów. Pierwszy w Polsce program, który jest partnerem biznesowym dla przedsiębiorców. 

Comments are closed.