Czy zwykły ogród da się zmienić w miejsce wyjątkowe niewielkim kosztem? Okazuje się, że tak – wystarczą do tego odpowiednie meble ogrodowe. Wśród najchętniej kupowanych wymienia się krzesło bujane ogrodowe – ten wyjątkowy fotel zmieni otoczenie i pozwoli nam dosłownie bujać w obłokach! Co warto wiedzieć o nowoczesnych meblach oferowanych przez topowych producentów?

Krzesło bujane ogrodowe z technorattanu

Krzesła ogrodowe pozwolą całkowicie zmienić przestrzeń i sprawią, że znacznie chętniej będziemy przemywać na świeżym powietrzu – przekonują producenci i projektanci. Nie ma wątpliwości, że jest to obecnie jeden z najbardziej oryginalnych mebli: krzesło bujane ogrodowe w formie kokonu osadzone jest nad ziemią, co pozwala na subtelne bujanie i oderwanie się od codziennych problemów. Konstrukcja fotela tego typu oparta jest na aluminiowym stelażu: konstrukcja zabezpieczona jest przed wilgocią czy wnikaniem korozji poprzez malowanie proszkowe. Wierzch fotela to najczęściej technorattan – fotele takie są trwałe, nie zmieniają swojego oryginalnego koloru. Technorattan to tworzywo o wysokiej odporności na ścieranie czy uszkodzenia, nieporowata struktura sprawia, że nie chłonie ono brudu czy wilgoci. Krzesło bujane ogrodowe to doskonałe rozwiązanie zarówno do ogrodu, jak i na taras czy balkon. W okresie zimowym możemy wykorzystywać je… w naszych domach czy mieszkaniach!

Krzesło bujane ogrodowe z innymi meblami

Czy krzesło bujane ogrodowe warto zestawić z innymi meblami ogrodowymi? Zdecydowanie tak – taki komplet pozwoli na zapraszanie gości i spędzanie długich godzin blisko natury. Wśród rekomendowanych rozwiązań wymienia się sofy narożne oraz niewielkie stoliki kawowe. Warto pamiętać, aby w okresie jesieni i zimy chronić technorattanowe meble ogrodowe przed osadzaniem się kurzu czy brudu, pomogą nam w tym pokrowce ogrodowe.

Comments are closed.