Łyżki i widelce ekologiczne pochodzące z naturalnych materiałów to sztućce, które możesz z powodzeniem stosować w każdym miejscu. Mogą zastąpić te tradycyjne metalowe w domu, dzięki czemu unikniesz uciążliwego zmywania. Doskonale sprawdzą się również poza domem, możesz na przykład zabrać je do pracy, aby wygodnie zjeść lunch lub na grilla z przyjaciółmi. Szerokie zastosowanie sztućców ekologicznych pozwali Ci na wykorzystanie ich wedle swoich potrzeb. W porównaniu z jednorazowymi sztućcami z plastiku nie musisz się martwić, że co chwile je wyrzucasz. Materiały, z których zostały wykonane, bardzo szybko się rozkładają i nie powodują żadnej szkody dla środowiska. 

Sztućce ekologiczne – szeroki wybór materiałów

Ostatnimi czasy mamy coraz większy wybór naturalnych sztućców, ponieważ coraz więcej producentów decyduje się na wytwarzanie tego typu produktów. Ma to związek z coraz większym zapotrzebowaniem na produkty ekologiczne wynikające z coraz większej świadomości społeczeństwa na temat ochrony środowiska i negatywnego wpływu plastiku. Ekologiczne sztućce w naszej ofercie wykonane są między innymi z: prawdziwego drewna, skrobi kukurydzianej, otrębów, bambusa czy papieru. Każdy materiał posiada inne właściwości dlatego w tym segmencie artykułów każdy znajdzie cos dla siebie. Są odporne na temperatury od -20°C do +85°C, dzięki czemu nie będzie problemu ze zjedzeniem żadnego posiłku. Cechują się dużą trwałością oraz elastycznością zapewniając komfort użytku.

Slowpack – naturalny wybór

Hurtownia Slowpack specjalizuje się w sprzedaży opakowań biodegradowalnych. Są to produkty wytwarzane z materiałów organicznych, które bardzo szybko i nieszkodliwie znikają w procesie kompostowania lub mogą łatwo zostać poddane procesowi recyklingu. Opakowania ekologiczne wolne są od szkodliwych tworzyw sztucznych, przez co są całkowicie bezpieczne dla środowiska. Zacznij używać naturalnych  unikalnych produktów w swojej restauracji, lokalu gastronomicznym lub w domu. Wszystkim nam musi zależeć, aby zapobiec zmianom klimatycznym. Sprawdź te i inne produkty w sklepie Slowpack.

Comments are closed.