Jeżeli ktoś powie, że ciepły montaż okien to nowoczesna propozycja, to powie prawdę. Tradycyjna forma montażu okien już odchodzi w zapomnienie, stająć się relkitem. Nie można zapomnieć o tej nowej ofercie, jeżeli chce się zachować dobre parametry okienne.

Ciepły montaż okien energooszczędnych

Energooszczędna stolarka okienna zyskuje w ostatnim czasie na znaczeniu. Decyduje się na niego całkiem spora ilość osób – w szczególności, jeżeli mowa jest o domach pasywnych, jak również energooszczędnych. Trzeba jednak pamiętać, że ciepło lubi uciekać przez różnorodne szczeliny, dlatego należy zadbać o ich likwidację. Pomoże w tym ten nowoczesny montaż okien. Różni się on ilością warstw, jaka zostanie zastosowana. W przypadku tej nowej propozycji ma się do czynienia z trzema propozycjami: zewnętrzną, środkową i wewnętrzną. 

Ochrona przed stratami ciepła

Ktoś powie, że lepszy, ciepły montaż okien to tylko hasło reklamowe, którego nie warto brać pod uwagę. Błąd! Tym bardziej, że udowodniono, iż ta metoda jest w stanie realnie chronić przed rzeczywistymi stratami ciepła z jakimi ma się do czynienia przy tradycyjnym montażu. Technologia warstwowa (jak inaczej mówi się na ciepły montaż okien) sprawia, że w przyszłości można cieszyć się zdecydowanie niższymi rachunkami za prąd. Do tego można być pewnym tego, że wszystkie parametry techniczne na pewno zostaną zachowane. Warto więc zdecydować się na taki sposób montażu stolarki okiennej, aby móc korzystać z ogromnych możliwości w bliskiej przyszłości. 

Comments are closed.