Niewielki ogród czy taras nie powinien być przeszkodą do odpoczynku blisko natury. Zaaranżowanie takiej przestrzeni umożliwią meble ogrodowe 2-osobowe. Niewielkie komplety wpłyną na odbiór przestrzeni oraz zagwarantują odpoczynek na wysokim poziomie. Jakie meble i dodatki wybrać?

Meble ogrodowe 2-osobowe – komplety kawowe

Najprostszym i skutecznym sposobem na stworzenie wygodnej strefy wypoczynkowej dla dwojga są komplety kawowe. Komplet taki stworzyć można z dwóch wygodnych foteli oraz stolika kawowego. Wśród najchętniej wybieranych opcji na meble ogrodowe 2-osobowe wymienia się meble technorattanowe. Rozbudowane komplety mebli tego typu pozwolą na wybranie komfortowych foteli, ale też leżanek czy foteli wiszących. Meble technorattanowe cenione są zarówno przez ich doskonały wygląd, jak i wysoką odporność na zmienne warunki atmosferyczne. Zastosowane materiały (aluminium i tworzywo technorattanowe) są odporne na ścieranie, wilgoć czy promieniowanie UV. Zestaw mebli ogrodowych tego typu składa się z lekkich elementów, przez co ich podnoszenie czy przenoszenie z miejsca na miejsce nie sprawia problemów.

Meble ogrodowe 2-osobowe – wygodne sofy technorattanowe

Inną propozycją na meble ogrodowe 2-osobowe są eleganckie sofy. Klasyczne sofy technorattanowe doskonale sprawdzą się w aranżacjach prowansalskich, boho czy skandynawskich. Niebanalna linia oraz piękne dodatki (poduszki i siedziska) sprawiają, że sofy technorattanowe są dzisiaj jednymi z najchętniej wybieranych. Uzupełnieniem sofy może być niski stolik kawowy, na którym znajdzie się dość miejsca na filiżanki z herbatą, spodeczki z ciastem, kosz owoców. Stoliki technorattanowe posiadają szklane blaty, aby codzienne użytkowanie takich mebli nie sprawiało problemów.

 

 

 

Comments are closed.