Czy pamiętasz jeszcze czasy, gdzie obowiązywały długie kolejki do urzędu skarbowego w celu rozliczenia rocznych PIT-ów? One bezpowrotnie już minęły. Polacy od kilku lat, dzięki stopniowej cyfryzacji, mogą złożyć wygodnie rozliczenie w formie online. W jaki sposób? Aplikacja Pitbot bierze w sprawy w swoje ręce. Od teraz złożenie deklaracji zajmie Ci dosłownie kilka minut. Szybko, sprawnie i bezpiecznie. Bez wychodzenia z domu. Za sprawą przejrzystego interfejsu wypełnisz wymagane pola i prześlesz zeznanie do urzędu. To pełna wygoda, jakiej jeszcze nie było. Elektroniczne rozliczenie to spora oszczędność Twojego cennego czasu. Wypróbuj już teraz aplikację PitBot!

PIT-37, 11, 36 i rozliczenia zagraniczne. Sprawdź wszystkie funkcje aplikacji

Nie trać godzin na żmudne sprawdzanie poprawności danych. Program do rozliczania PIT-u zrobi to za Ciebie. Bez różnicy, czy jesteś w domu czy w pracy. W każdej chwili skorzystasz z możliwości wysłania deklaracji pit 37 online. Jeśli masz dostęp do sieci, w kilka minut przygotujesz zeznanie podatkowe. Wypróbuj PitBot bezpłatnie. Rejestracja jest darmowa, a płacisz dopiero wtedy, gdy wybierzesz jeden z dostępnych pakietów. Wybierz wygodną dla siebie formę. Dostępna jest dla ciebie aplikacja mobilna i webowa, co gwarantuje Ci pełną dowolność. A po wysłanej deklaracji, odbierz kody rabatowe do jednego z naszych partnerów. 

Wygodna aplikacja do rozliczania PIT – najszybszy sposób wypełnienia deklaracji

Dlaczego warto wybrać Pitbot? Prosty i schludny interfejs sprawia, że podatki stają się o wiele prostsze. Specjalne systemy zabezpieczeń chronią Twoje dane o każdej porze dnia i nocy. Nie martwisz się ukrytymi kosztami. Dzięki temu masz pewność, że aplikacja Pitbot to bezpieczne narzędzie do deklaracji podatkowych. Poznaj funkcje aplikacji. Załóż darmowe konto i rozlicz PIT przez apkę za pomocą kilku kliknięć. Bez zbędnych formalności i pytań.

 

Comments are closed.