Metoda hybrydowa zdobienia paznokci to idealne rozwiązanie dla kobiet, które chcą mieć zadbane i piękne paznokcie. Ponadto wybierając metodę hybrydową panie nie muszą ich codziennie malować. Lakiery hybrydowe są bowiem tak trwałe, iż raz pomalowane paznokcie wyglądają estetycznie nawet przez trzy tygodnie. Dlatego też manicure hybrydowy od lat cieszy się niegasnącą popularnością.

Metoda hybrydowa zdobienia paznokci – najważniejsze zalety

Lakiery hybrydowe łączą w sobie zalety żelu z naturalnym pięknem lakierów tradycyjnych. Trwałość hybrydy jest tak duża, dzięki jej utwardzaniu w lampie UV. Każda warstwa nałożona na płytkę paznokcia musi być utwardzona, co czyni ją absolutnie suchą i wytrzymałą. Lakiery hybrydowe cechują się naturalnym wyglądem, lecz dużo większą odpornością na odpryski i uszkodzenia niż w przypadku tradycyjnych lakierów. Ponadto warstwa lakieru hybrydowego jest na tyle cienka, że wizualnie nie odbiega od tradycyjnych lakierów i wygląda bardzo naturalnie. Lakiery hybrydowe nadają paznokciom estetycznego wyglądu, który utrzymuje się przez około 3 tygodnie. Używając zwykłych lakierów odpryski pojawiają się już po dwóch lub trzech dniach. Dlatego też pod względem trwałości manicure hybrydowy góruje nad klasycznym.

Manicure hybrydowy najpopularniejszą metodą stylizacji

Metoda hybrydowa zdobienia paznokci zyskała taką sławę także dzięki temu, iż jej wykonywanie jest stosunkowo proste. Cały proces jest bardzo podobny do tradycyjnego manicure, lecz każdą z warstw należy utwardzić w lampie UV. Zarówno baza, kolor oraz top muszą być utwardzone światłem UV, by zyskać trwałość i połysk. Paznokcie hybrydowe to wygoda w noszeniu przy ograniczeniu czasu na aplikację oraz bardzo duży wybór kolorów. Producenci lakierów hybrydowych prześcigają się bowiem w wariantach kolorystycznych i ich wybór jest ogromny. By uzyskać oczekiwany efekt, zarówno biorąc pod uwagę aspekt wizualny, jak i wytrzymałościowy, należy korzystać z najlepszych jakościowo produktów, które dają gwarancję świetnego rezultatu.

Nieskończoność efektów – wielkie możliwości lakierów hybrydowych

Lakiery hybrydowe to szeroka gama kolorów, z których można wyczarować prawdziwe cuda na płytce paznokcia. Oprócz tego, iż można rysować wzorki lub malutkie obrazki, szczególnie popularne w okresie przedświątecznym, można także znaleźć takie lakiery, które oprócz ciekawego koloru dodatkowo posiadają drobinki brokatu lub cekiny. Ostatnio bardzo popularnym rodzajem lakierów hybrydowych są kameleony, które pod wpływem czynników zewnętrznych zmieniają kolor. Lakiery hybrydowe dają niesamowite możliwości, wręcz nieskończone, uzależnione tylko i wyłącznie od wyobraźni.

Lakiery hybrydowe to świetne rozwiązanie dla wszystkich kobiet, które lubią poszaleć z kolorystyką i efektami oraz chcą, by efekt był trwały i estetyczny.

Więcej informacji znajdziesz na stronie metoda hybrydowa zdobienia paznokci.

Comments are closed.